آموزش مقدماتی سالیدورک جلسه 1

آموزش سالیدورک برای مبتدیان جلسه 1

 

 در این مجموعه آموزشی نرم افزار سالیدورک را به صورت کامل و گام به گام از مقدماتی تا پیشرفته یاد خواهیم گرفت. در این اولین آموزش مقدماتی سالیدورک، ابزارهای طراحی دوبعدی را خواهیم آموخت. لیست این ابزارها که در این جلسه بررسی شده اند به صورت زیر است:

line, circle, apply relation, smart dimension, driven dimension, driving dimension, trim entities, under defined, fully defined and over defined sketch, centerline, zoom, pan, tangent line, power trim, corner trim, trim away inside, trim away outside, trim to closest, mirror entities, keep trim entities as construction geometry, ignore trimming of construction geometry, previous view

زبان تدریس این دوره ی آموزشی، انگلیسی است و در یوتیوب آپلود شده است. توصیه می شود که سالیدورک را به صورت انگلیسی یاد بگیرد چون به یادگیری زبان انگلیسی شما نیز کمک خواهد کرد. بنابراین تمامی این جلسات آموزشی را از ابتدا به ترتیب ببینید و تمرین کنید. لازم به یادآوری است برای مشاهده ی فایل ویدیویی این آموزش، لازم است فیلتر شکن خود را روشن کنید. از دیدن این آموزش لذت ببرید:

  • برای انجام پروژه های صنعتی خود با نرم افزار سالیدورک از طریق راههای ارتباطی بیان شده در سایت، با ما در تماس باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید