قوانین کاری انجام پروژه در سایت مک دیزاین

قوانین کاری در سایت مک دیزاین
قوانین کاری سایت مک دیزاین
قوانین کاری مک دیزاین

ضمن عرض سلام و خوش آمد گویی به شما جهت بازدید از سایت مک دیزاین، قوانین زیر برای احترام به شما و رسمی تر شدن فرایند طراحی هایی که در سایت مک دیزاین انجام می شود ارایه شده است و از اینکه آن ها را می پذیرید از شما تشکر می کنیم و در صورتی که پیشنهادی در رابطه با آنها دارید خوشحال میشویم با ما در میان بگذارید.

  1. در صورتی که شما تمایل داشته باشید پروژه های مهندسی شما توسط ما انجام شود، از طریق راه های ارتباطی معرفی شده در سایت با ما در تماس باشید و بعد از صحبت در مورد پروژه ی شما و امکان انجام آن با توجه به توانایی های ما و سختی پروژه، هزینه ی پیشنهادی از طرف ما متناسب با سختی کار و زمان لازم برای انجام آن و مهارت مورد نیاز، به شما ارایه می شود و در صورت قبول از طرف شما نهایی می شود.
  2. در صورتی که تمایل داشته باشید و نیاز به حضور فیزیکی ما جهت آشنایی با پروژه ی صنعتی شما و سپس انجام آن باشد، درصورتی که مکان شرکت شما در شهر تهران و یا حومه ی آن باشد، ما میتوانیم حضورا خدمت شما برسیم و یا با تیم مهندسی شما همکاری کنیم و عضوی از آنها جهت انجام پروژه های شما باشیم.
  3. هدف ما از ایجاد این سایت، دسترسی سریع و راحت شما به طراحان مکانیکی و صنعتی می باشد تا اهداف و ایده های خود را در سریع ترین زمان ممکن به نتیجه برسانید. بنابراین میتوانید با اطمینان کامل، پروژه های خود را به ما بسپارید تا در خدمت مجموعه و شرکت شما باشیم و ایده های جذاب شما را طراحی کنیم.
  4. در صورت توافق نهایی بر روی قیمت، قرارداد مکتوب توسط ما با توجه به صحبت هایی که با همدیگر انجام دادیم برای شما ارسال شده و  قرارداد بصورت آنلاین امضاء می شود تا کاملا رسمی شود و همچنین 25 درصد مبلغ قرارداد از ابتدا از سفارش دهنده ی پروژه دریافت می شود. این اقدام جهت احترام دو طرف به قرارداد و رسمی تر شدن آن و همچنین جهت اطمینان از این صورت می گیرد که سفارش دهنده ی پروژه واقعا خواهان انجام این پروژه و همکاری با سایت مک دیزاین می باشد و ما نیز اطمینان حاصل کنیم مشتری واقعی است تا کاملا و با تمام وجود در خدمت ایشان باشیم.
  5.  مراحل پیشرفت طراحی تا انجام کامل آن به شما گزارش داده می شود تا در صورت نیاز تغییرات لازم اعمال شود. ما به همراهی و هم فکری شما پروژه را جلو میبریم.
  6. ما جهت انجام پروژه نیاز داریم اطلاعات کامل آن را از شما دریافت نماییم. این اطلاعات شامل اجزای مختلف قطعه، ابعاد کامل آن، عکس ها و نمونه های موجود احتمالی و … می باشند و ما مطابق با اطلاعات دریافتی از شما طراحی را انجام میدهیم.
  7. در صورتی که شما هیچ اطلاعاتی از طراحی نداشته باشید و فقط با یک عکس و یا توضیحات مختصر از قطعه ای به دنبال مهندسی معکوس آن باشید، طراحی آن نیازمند وقت بیشتری از ما می باشد و هزینه ی آن به همان نسبت بیشتر خواهد بود.
  8. دریافت فایل نهایی پروژه بعد از دریافت فیلم و عکس کامل آن توسط شما انجام می شود و در صورت تایید نهایی شما، بعد از پرداخت باقیمانده ی هزینه ی توافق شده، فایل های نهایی طراحی برای شما ارسال می شود.
  9. تغییرات مورد نیاز که ایراد طراحی از طرف ما باشد بعد از تحویل فایل ها، تا رضایت کامل شما بر روی پروژه به رایگان انجام می شود.
  10. پروژه های تحلیل مکانیکی با نرم افزار های آباکوس و کامسول نیز با توجه به شرایط بالا درصورتی که پروژه در حد توانایی ما برای انجام باشد، با قوانین بالا انجام می شود.