سبد خرید 0

انجام پروژه آباکوس Abaqus

در این صفحه که در حال مشاهده ی آن هستید، توضیحات بسیار مفیدی در مورد  نرم افزار آباکوس و آموزش آن و منابع مفیدی جهت یادگیری آن و روند مشاوره و سفارش انجام پروژه آباکوس در وبسایت مک دیزاین قرار گرفته شده است و همچنین آموزش های مرتبط با نرم افزار آباکوس بیان می شوند و دسته بندی شده اند که میتوانید به یادگیری نرم افزار سالیدورک بپردازید. لطفا با ادامه ی مطلب با ما همراه باشید. راه های ارتباطی با ما در توضیحات انتهای صفحه و همچنین لینک های زیر بیان شده اند.

نرم‌افزار آباکوس،آموزش کامل و انجام پروژه با نرم افزار آباکوس و قیمت خدمات آن

نرم‌افزار آباکوس (Abaqus) یکی از نرم‌افزارهای پیشرفته مدلسازی و تحلیل تنش و تغییرشکل در زمینه مهندسی مکانیک و جامدات است. نرم‌افزار آباکوس با توانمندی‌های مدلسازی پیشرفته و تحلیل دینامیکی، در صنایع مختلف از جمله خودروسازی، هوافضا، و نفت و گاز به عنوان یک ابزار قدرتمند و حیاتی شناخته می‌شود. استفاده از این نرم‌افزار به مهندسان این امکان را می‌دهد که سازه‌ها و سیستم‌های مختلف را با دقت و کارایی بالا طراحی و تحلیل کنند. در ادامه، به بررسی ویژگی‌ها، کاربردها و اهمیت نرم‌افزار آباکوس در صنایع مختلف می‌پردازیم.

ویژگی‌ها و قابلیت‌های آباکوس:

1. مدلسازی پیچیده:

آباکوس به کمک الگوریتم‌ها و تکنولوژی‌های پیشرفته، امکان مدلسازی و شبیه‌سازی ساختارها و سیستم‌های پیچیده را فراهم می‌کند.

2. تحلیل دینامیکی:

قابلیت تحلیل تغییرات سرعت، نیرو و تغییرات شکل در طول زمان را برای مسائل دینامیکی فراهم می‌کند.

3. تحلیل حرارتی:

این نرم‌افزار قادر به تحلیل پدیده‌های حرارتی و انتقال حرارت در سازه‌ها می‌باشد.

4. تحلیل جریان سیالات:

امکان انجام تحلیل جریان سیالات و انتقال جرم در ساختارها را فراهم می‌کند.

کاربردهای نرم افزار آباکوس abaqus:

1. صنایع خودروسازی:

آباکوس در طراحی و تحلیل اجزاء ساختاری خودروها و همچنین بررسی تاثیرات تصادفات بر روی سلامت سازه‌های خودروها استفاده می‌شود.

2. صنعت هوافضا:

در طراحی و تحلیل سازه‌های پرنده‌ها و قطعات هوایی جهت افزایش کارایی و ایمنی.

3. صنعت نفت و گاز:

برای مطالعه تاثیرات تغییرات دما، فشار و نیرو در سازه‌ها و لوله‌های نفت و گاز.

اهمیت آباکوس abaqus در صنایع مختلف:

1. کاهش هزینه و زمان:

آباکوس با امکانات مدلسازی دقیق و تحلیل دینامیکی، به کاهش هزینه و زمان در فرآیند طراحی و تحلیل کمک می‌کند.

2. افزایش دقت:

این نرم‌افزار با ارائه نتایج دقیق و قابل اطمینان، به مهندسان این امکان را می‌دهد که سازه‌ها و قطعات را با دقت بالا طراحی و تحلیل کنند.

بروزرسانی های اخیر نرم افزار آباکوس:

آباکوس به صورت دوره‌های آموزشی و بروزرسانی‌های منظم بهبود یافته و با اضافه شدن ویژگی‌ها و توانمندی‌های جدید، به روزرسانی می‌شود.

 

 

آموزش جامع نرم افزار آباکوس

دوره زیر که 22 جلسه ی آموزشی است، یکی از بهترین آموزش های نرم افزار آباکوس است که به زبان فارسی تهیه شده است که توسط آقای محمدحسین مرتضی قلی تدریس شده است. ضمن تشکر از ایشان، فایل ها با کیفیت 720 در ادامه قرار میگیرند. در صورتی که سایر کیفیت ها را نیاز دارید میتوانید از کانال آپارات ایشان بازدید کنید. از همین جا میتوانید فایل ها را مشاهده نمایید یا دانلود کنید و همچنین سرعت پخش نیز قابل تغییر است. حتما تمامی جلسات را مشاهده کنید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://mechdesign.ir/?p=9597
سوالی برایتان پیش آمده است؟ از ما بپرسید