آموزش طراحی فرغون در سالیدورک

طراحی فرغون در سالیدورک

در این ویدیو طراحی یک فرغون در نرم افزار سالیدورک به طور کامل آموزش داده شده است. دیدن کامل این آموزش در تسلط شما بر نرم افزار سالیدورک خواهد افزود. از دیدن آن لذت ببرید. ابتدا به توضیحاتی کوتاه در مورد فرغون ها میپردازیم و سپس به سراغ آموزش می رویم.

فرغون چیست؟

فرغون یک وسیله حمل و نقل در کشاورزی و ساخت و ساز است که از طریق دو چرخ و دسته به شکل دسته می‌کشد. وزن بار در قسمت جلوی فرغون قرار می‌گیرد و با حرکت به دسته، وزن بار را بالا می‌برد و اجازه حمل آسانتر آن را می‌دهد.

اجزاء فرغون:

بدنه فلزی یا چوبی: بدنه فرغون معمولاً از فلز یا چوب ساخته می‌شود. مصالح ساختمانی مانند چوب، فلز یا پلاستیک برای قسمت‌های مختلف فرغون استفاده می‌شوند.

دسته: دسته فرغون معمولاً از چوب ساخته شده و به شکل T یا U است. این دسته اجازه حمل و جابه‌جایی بار را به کاربر می‌دهد.

چرخ: فرغون دو چرخ دارد که به حرکت آسان آن کمک می‌کند. این چرخ‌ها می‌توانند از جنس فلز یا پلاستیک باشند.

کاربرد فرغون:

فرغون عمدتاً برای حمل بارهای سنگین در محیط‌های کشاورزی، ساخت و ساز، حمل و نقل مصالح، و حتی در کارهای خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سازگاری با محیط:

این وسیله به دلیل ساختار ساده و عدم نیاز به انرژی برق یا سوخت، در بسیاری از شرایط و محیط‌ها قابل استفاده است.

هر چند فرغون از لحاظ شکل ظاهری ساده است، اما با توجه به مواد ساخت و ویژگی‌های طراحی، ممکن است در انواع مختلفی در بازار موجود باشد.

لطفا فیلترشکن خود را روشن نمایید و سپس صفحه را رفرش کنید تا ویدیو زیر را ببینید و روی آن کلیک کرده و اندکی صبر نمایید تا شروع به پخش شود زیرا این ویدیو در یوتیوب بارگذاری شده است.

پخش ویدیو

برای ارتباط با ما و انجام پروژه های طراحی با نرم افزار سالیدورک از طریق راه های ارتباطی معرفی شده در سایت با ما در ارتباط باشید تا در خدمت شما باشیم.